Kurallar & Koşullar

Anlatablam.com bir İnteraktif Spiritüel Danışmanlık Servisidir. Servisimiz sadece telefon aramaları üzerinden verilmektedir.

Servisimizin Ücretlendirmesi tüm operatörler için dakikası 5 TL olup 60 saniye üzerinden ücretlendirilmektedir.

Ücretlendirme faturalı ve sabit hatlarda telefon faturanıza yansıyacaktır. Faturasız hatlarda ise bakiyenizden düşülecektir.

Servisimiz sadece 18 yaşından büyüklere hizmet vermektedir.

0888 233 93 93 numaralı servisimizi arayan ve uzmanımız ile görüşme yapan kişiler 18 yaşından büyük olduklarını kabul ederler.

Uzmanımız, Müşterinin 18 yaşından küçük olduğundan şüphelenirse, kibarca kuralları belirterek aramayı sonlandırma hakkına sahiptir.

Müşteri saygı sınırlarını aştığı takdirde veya cinsel yada tehdit içerikli konuşursa Uzmanımız görüşmeyi sonladıracaktır.

Uzmanlarımız ve müşteriler görüşme esnasında kişisel bilgilerini vermeme hakkına sahiptir. Müşteri bu konu hakkında ısrarcı davranırsa uzmanımız görüşmeyi sonlandıracaktır.

Müşterilerimizin ve uzmanlarımızın güvenliği, servisimizin kalitesi için bazı görüşmelerde sadece uzmanın sesi rasgele olarak kayıt altına alınmaktadır.

Müşterilerimizin güvenliği ve servisimizin kalitesi için görüşmeler 1 saati doldurduğunda otomatik olarak sonlandırılacaktır.