Jale

Çevrimdışı

Yetenekler

- -

0888 233 93 93

Küçük yaşlardan itibaren hislerimin farkında olarak yaşadım. Zaman içerisinde algısal yeteneğimi keşfederek bu konuda araştırmalar yaptım ve duru görü yeteneğimi de kullanmaya başladım. 15 yıldır kahve falı , tarot kartları yorumluyorum. Rüya yorumları ve astroloji alanında sormak istediğiniz konuları lütfen paylaşın. Özellikle aşk hayatınızda sıkıntı yaşıyorsanız birlikte olduğunuz kişiyle yıldızlarınızın uyumlu olup olmadığını merak ediyorsanız ve size karşı olan düşünce ve duyguları konusunda endişe yaşıyorsanız mutlaka danışın. Gün içinde hayatın içinden gelen negatif enerjiler hayatımızı olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bunların etkilerini beraber görebiliriz. Sorunlarınıza çözüm bulmak ve yol göstermek amacıyla destek vermeye hazırım. Siz sorun, ben anlatayım…

Verdiğim servisler arasında; Yaşam Koçluğu, Kahve Falı, Su Falı, Tarot Falı, Katina, İskambil Falı, Ruhsal Destek, İlişki Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı ve özel bakım servisleri bulunmaktadır.

https://www.anlatablam.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkürler. Müsaitlik durumumu öğrenmek için merhaba@anlatablam.com adresine ya da 0545 862 73 53 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

YORUMLAR